Titles you rated
Get OutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 4.0
North CountryRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0