Titles you rated
5th RepublicRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0