Movies
Ratings
266
Bedtime StoriesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The AwakeningRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
It Stains the Sands RedRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5