Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5