Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5