Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Superman II: The Richard Donner CutRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5