Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5