Movies
Ratings
220
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0