Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0