Titles you rated
JumongRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0