Movies
Ratings
16
Tidal WaveRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0