Series
Ratings
433- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 1.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Zombie DetectiveRated ★ 1.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0