Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Flock of DudesRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
MustangRated ★ 5.0