Series
Ratings
15
Something in the RainRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0