Titles you rated
- Whirlwind! Iron LeaguerRated ★ 3.5
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5- Fighting FoodonsRated ★ 2.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0