Series
Ratings
15
Padam PadamRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0