Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The November ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
The Transporter RefueledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0