Movies
Ratings
252
The ShallowsRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5