Series
Ratings
38
I Remember YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0