Movies
Ratings
94
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 0.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5