Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0