Titles you rated
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5