Movies
Ratings
220
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 1.5
Run-OffRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Swan PrincessRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
QuickRated ★ 0.5