Movies
Ratings
586
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The Last ShowgirlRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 0.5
A Star Is BornRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 1.0