Movies
Ratings
191
AladdinRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NunRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 2.5