Movies
Ratings
23
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0