Series
Ratings
85
Money's WarfareRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0