Series
Ratings
50
Blue TowerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5