Movies
Ratings
157
Inside OutRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.0
CrankRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0