Series
Ratings
35- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5