Titles you rated
Dial M for MurderRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
LeatherfaceRated ★ 2.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5