Titles you rated
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 0.5
Honest LivingRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 1.0