Titles you rated
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 절원의 템페스트Rated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0