Titles you rated
You're My PetRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 2.0
BrainRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 2.0
D-DayRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5