Titles you rated
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Private LivesRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0