Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 3.0