Series
Ratings
25
Attack on TitanRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0