Movies
Ratings
48
InterstellarRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0