Series
Ratings
57- Unkind WomenRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Love of EveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5