Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0