Series
Ratings
10
Temptation of WifeRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0