Movies
Ratings
101
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0