Movies
Ratings
122
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0