Series
Ratings
143
QueenmakerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Urayasu Tekkin KazokuRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Junji Ito CollectionRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5