Movies
Ratings
539
Lego Disney Frozen: Operation PuffinsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
DumboRated ★ 4.0