Titles you rated
 WickedRated ★ 4.5 WickedRated ★ 4.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5 Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Love LetterRated ★ 4.5 Love LetterRated ★ 4.5
 Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0 Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
- The Three MenRated ★ 3.5
 Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0 Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
 DunkirkRated ★ 5.0 DunkirkRated ★ 5.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
 Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0 Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
 Revolutionary RoadRated ★ 4.5 Revolutionary RoadRated ★ 4.5
 BargainRated ★ 4.5 BargainRated ★ 4.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
 WatchmenRated ★ 4.0 WatchmenRated ★ 4.0
 No Country for Old MenRated ★ 5.0 No Country for Old MenRated ★ 5.0