Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0