Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0