Series
Ratings
19
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 럽사이클 다이어리Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5