Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
StrawRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.0